Magnetic Screw Bit Holder 6.5 x 60mm
$0.00
SKU: 9MBH
Sold Out
Specifications
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| UOM | 1 |
| UOM Barcode | 9341229001074 |
| Product Brand | MegaFix® |
| Product Width | 60mm |
| Product Length | 60mm |
| Thickness | 6.5mm |
| Pack Qty | 1 |
Downloads
Reviews
Write a review: