Nylon Anchor Round Head 5 x 25mm (100pk)
$14.29
SKU: 9N525
Sold Out
Specifications
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| UOM | 1 |
| UOM Barcode | 9341229003917 |
| Product Brand | MegaFix® |
| Product Width | 25mm |
| Thickness | 5mm |
| Pack Qty | 1000 |
| Head Type | Round |
Downloads
Reviews
Write a review:
