MegaFix® Insulation Washered Drive Pins Galvanised - Ø60mm (Size 30 x 42mm)
$520.69
SKU: 9IW30
Sold Out
Specifications
| Weight | 3.90 kg |
|---|---|
| UOM | 1 |
| UOM Barcode | 9341229014807 |
| Product Brand | MegaFix® |
| Product Width | 30mm |
| Product Height | 52mm |
| Size | 30 x 42mm |
| Thickness | 8mm |
| Pack Qty | 1000 |
| Head Type | Round |
Downloads
Reviews
Write a review:





