MegaFix® Insulation Washered Drive Pins Galvanised - Ø60mm (Size 70 x 52mm)
$539.76
SKU: 9IW70
Sold Out
Specifications
| Weight | 3.29 kg |
|---|---|
| UOM | 1 |
| UOM Barcode | 9341229222073 |
| Product Brand | MegaFix® |
| Product Width | 70mm |
| Product Height | 52mm |
| Size | 70 x 52mm |
| Thickness | 8mm |
| Pack Qty | 1000 |
| Head Type | Round |
Downloads
Reviews
Write a review:





