MegaFix® Insulation Washered Drive Pins Galvanised - Ø60mm (Size 75 x 52mm)
$469.65
SKU: 9IW75
Sold Out
Specifications
| Weight | 3.34 kg |
|---|---|
| UOM | 1 |
| UOM Barcode | 9341229014852 |
| Product Brand | MegaFix® |
| Product Width | 75mm |
| Product Height | 52mm |
| Size | 75 x 52mm |
| Thickness | 8mm |
| Pack Qty | 1000 |
| Head Type | Round |
Downloads
Reviews
Write a review:





