MegaFix® Insulation Washered Drive Pins Galvanised - Ø60mm (Size 90 x 52mm)
$582.36
SKU: 9IW90
Sold Out
Specifications
| Weight | 3.55 kg |
|---|---|
| UOM | 300 |
| UOM Barcode | 9341229222097 |
| Product Brand | MegaFix® |
| Product Width | 90mm |
| Product Height | 37mm |
| Size | 90 x 52mm |
| Thickness | 8mm |
| Pack Qty | 1000 |
| Head Type | Round |
Downloads
Reviews
Write a review:





